• Pınarbaşı Mah. Akdeniz Üniversitesi Teknokenti Uluğbey Arge 2 Binası, D:201, 07058 Konyaaltı / ANTALYA
  • +(90) 242 316 27 00
img

23

Aralık

b-PRO EDŞ (Cad Tabanlı Elektrik Dağıtım Şebekesi Tasarım Uygulaması) güncel 4.2.0.3 versiyonu ile bir dizi performans ve hata düzenlemesi yapıldı. b-PRO EDŞ 4.2 serisi kapsamında yapılan geliştirme detaylarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

img

06

Ağustos

b-PRO EDŞ (Elektrik Dağıtım Şebekesi Proje Yapım Programı) güncel 4.2.0.2 versiyonu ile bir dizi performans ve hata düzenlemesi yapıldı. Bu geliştirmelere ek olarak Tedaş 2020 Birim Fiyatları veri kütüphanesine eklenmiştir. b-PRO EDŞ 4.2 serisi kapsamında yapılan geliştirme detaylarını içeriğimizde bulabilirsiniz.

img

28

Mayıs

Bir yandan coğrafi bilgi sistemleri, CAD, yapay zeka, big data gibi son teknolojileri aktif ve entegre olarak kullanabilen b-infoGIS NMS (Şebeke Yönetim Sistemi) yazılımımızın çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da siz değerli kullanıcılarımızın liderlikten indirmediği b-PRO EDŞ programımızı zenginleştirecek ve sizlere kolaylık sağlayacak çalışmalara devam ediyoruz

img

27

Mart

b-PRO EDŞ (Elektrik Dağıtım Şebekesi Proje Yapım Programı) güncel versiyon 4.2.0.1 yayınlandı! Yeni versiyon ile bir dizi performans ve hata düzenlemesi yapıldı.